I Russian MCR Duplicate Teams Open (2017)

E-mail Печать PDF

The Announcement

Dates: 11-12 February 2017

Venue: Begovaya alley, 11, Moscow, Russia, "Bega" hotel, http://www.bega-hotel.ru

Entry fee: 30 euro (or 45 euro including lunches for two days)

Referees: Andrey Chichigin

Contacts: Andrey Chichigin (+7-981-797-79-29, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript )

Limitations: 8 teams (by 4 players) strictly

Please note: There are expected at least 3 teams from abroad, that's why Russian teams number 6 or more will be put into the waiting list

Competition Schedule: 3+3 150-min sessions


Abstracts from I Russian MCR Duplicate Teams Open (2017) Regulations

 

Competition Schedule

 

February 11, 2017. (Saturday)

09:30-10:30    Draw and opening ceremony

10:30-13:00    Session 1

13:00-14:00    Big Lunch Break (1 hour)

14:00-16:30    Session 2

16:30-17:00    Coffee-break (30 min)

17:00-19:30    Session 3

 

February 12, 2017. (Sunday)

09:00-11:30    Session 4

11:30-12:00    Coffee-break (30 min)

12:00-14:30    Session 5

14:30-15:30    Big Lunch Break (1 hour)

15:30-18:00    Session 6

18:00-18:30    Technical timeout (30 min)

18:30-19:00    Rewarding and closing ceremony

 

Список заявившихся игроков / List of registered players

(по состоянию на настоящий момент / as of current moment)

# Имя / Name Фамилия / Surname Команда / Team Страна/ Country
1 #3 Александр Богатиков SLUG Россия
2 #1 Александр Бабушкин СПб#Маджонг Россия
3 #1 Дмитрий Богачков СПб#Маджонг Россия
4 #1 Галина Дуленко СПб#Маджонг Россия
5 #1 Татьяна Нестер СПб#Маджонг Россия
7 #7 Wenlong Li Fangzhuang SHUIMU P.R.China
8 #7 Panjing Song Fangzhuang SHUIMU P.R.China
9 #6 Наталья Голикова Прорыв картона Россия
10 #6 Виталий Савицкий Прорыв картона Россия
11 #2 Денис Луганников Nine-tailed fox Россия
12 #2 Павел Анохин Nine-tailed fox Россия
13 #2 Елена Ушакова Nine-tailed fox Россия
14 #2 Владимир Степанов Nine-tailed fox Россия
15 #5 Татьяна Гоптарева AnnSpiel Россия
16 #5 Анна Шпильман AnnSpiel Россия
17 #5 Алексей Шпильман AnnSpiel Россия
18 #3 Илья Кваша SLUG Россия
19 #3 Анастасия Черных SLUG Россия
20 #3 Сергей Васильев SLUG Россия
21 #4 Игорь Бирюков Черный Дракон Россия
22 #4 Антон Верди Черный Дракон Россия
23 #4 Елена Верди Черный Дракон Россия
24 #4 Евгения Хлуденцова Черный Дракон Россия
25 #5 Анна Степанова AnnSpiel Россия
26 Мария Белялова Россия
27 #8 Наталья Чичигина Chinese-Russian Россия
28 Елена Верик Россия
29 #6 Арслан Манджиев Прорыв картона Россия
30 #6 Ирина Рыжанина Прорыв картона Россия
31 #7 Lita Wu Fangzhuang SHUIMU P.R.China
32 #8 Алла Данилевская Chinese-Russian Россия
33 #7 Rongguang Li Fangzhuang SHUIMU P.R.China
34 #8 Lianzhen Cui Chinese-Russian P.R.China
35 Екатерина Тулина Россия
36 #8 Марк Чиженок Chinese-Russian Россия

Registration is closed

{ckform DUBT2017

You are here Главная